فروشگاه اینترنتی تحفه کرمان یکی از معروفترین فروشگاه ها در عرصه فروش سوغات کرمان است .
از جمله محصولات این فروشگاه میتوان به صنایع دستی مثل تابلوهای قلم کاری شده،ظروف مسی کرمان ،قاووت و سوهان زرند را نام برد.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی سوغات کرمانبه مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی سوغات کرمانبه وسیله ارسال کد سفارش از طریق  پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی سوغات کرمان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی سوغات کرمان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی محفوظ می باشد.

منبع : مطالب مفید |معرفی معتبر ترین فروشگاه سوغات کرمان
برچسب ها : فروشگاه ,سفارش ,اینترنتی سوغات ,کاری ,کرمان ,کلیه ,فروشگاه اینترنتی سوغات ,کلیه سفارش‌‏های ,اینترنتی سوغات کرمانبه ,سوغات کرمان ,روزهای کار